Бібліотечні медіауроки

Орієнтовні програми бібліотечних медіауроків, рекомендовані для впровадження у школах м. Херсон (погоджено з управлінням освіти Херсонської міської ради).

1 клас - pdf , doc

2 клас - pdf , doc

3 клас - pdf , doc
     
Програми розроблені на підставі Держаного стандарту початкової освіти та навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою (1-4 класи).
Програми розроблені фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу ХОБД у співпраці з методистом методкабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради, із залученням консультантів - викладача Херсонської академії неперервної освіти та вчителя-методиста, вчителя початкових класів Херсонської гімназії № 20 ім. Б. Лавреньова. 
Обговорені, доповнені та уточнені працівниками шкільних бібліотек м.Херсон під час проблемно-цільового навчання працівників бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів м.Херсон на тему "Медіаосвіта і завдання шкільних бібліотек" 17 жовтня 2013 року. 

У розробці уроків за програмами візьмуть участь фахівці обласної бібліотеки для дітей, центральної бібліотеки для дітей Херсонської ЦБС та шкільні бібліотекарі міста, - з метою забезпечення цілісності, послідовності, збалансованості системи медіауроків, що проводитимуться у координації дитячими бібліотеками та бібліотеками ЗНЗ.
  
Проект розподіленого корпоративного ресурсу «Основи медіаосвіти: бібліотечний модуль».


МАТЕРІАЛИ УРОКІВ, РОЗРОБЛЕНІ ЗА ПРОГРАМОЮ, 
ПОДАНІ НА ОБГОВОРЕННЯ
  
Медіауроки для 1-го класу
Тема 4. Що Поштарик нам приніс? Медіаурок
Розробка Центральної бібліотеки для дітей Херсонської ЦБС.
Сценарій уроку – у файлі pdf.
Повний комплект матеріалів – у архівному файлі zip.
Медіауроки для 3-го класу
Тема 2. Книга незвичайна – книга віртуальна. Веб-серфінг
Розробка відділу інтернет-послуг Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки.
Повний комплект матеріалів - у архівному файлі zip.

Тема 4. Щоб діти багато знали, є газети і журнали. Гра-імітація
Розробка сектору періодики Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки.
Повний комплект матеріалів - у архівному файлі zip.
Шановні колеги – учасники проекту! Свої пропозиції та зауваження ви можете подати у коментарях до цієї публікації з поміткою «Обговорення уроку (#___)».

Немає коментарів:

Дописати коментар