четвер, 2 березня 2017 р.

"Оптимізована" стабільність чи розвиток?

Сьогодні відбулось розширене засідання колегії управління культури облдержадміністрації, за участю Валентини Січової, першого заступника голови ОДА. Підбивали підсумки року минулого і планували діяльність галузі культури у році поточному.
Ключовий посил, що прозвучав у виступі Валентини Іванівни: ми не повинні хотіти "стабільності", бо зараз головне завдання країни - якраз зміни у всіх царинах,- і в культурі зокрема. Це не легко - будувати нове, коли ми й самі - "родом" з минулого, і не завжди добре уявляємо, як саме цей новий устрій вибудовувати. "Управління - це перш за все уміння стимулювати людей працювати ефективно", - підкреслила вона.
Уперше в засіданні колегії управління взяли участь представники шести новостворених об'єднаних територіальних громад. Звертаючись до них, а також до керівників управлінь і відділів культури районів, начальник управління Світлана Думинська закликала зважено підходити до рішень, що можуть призвести до ліквідації закладів культури. Вона зацитувала, зокрема, лист міністра культури Євгена Нищука, в якому увагу керівників місцевого самоврядування привернуто до вимог українського законодавства про обов'язкове погодження з Міністерством культури закриття закладів, що входять до базової мережі.
Яскрава і багатогранна панорама творчості й самодіяльного мистецтва наших земляків розгорнулась у звітних виступах фахівців Херсонського обласного Центру народної творчості.
А першим масштабним заходом 2017 року стане ІІІ обласний фестиваль виконавської майстерності "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви". 
До активної участі в його організації закликала колег Анна Бардашевська, директор обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки - співорганізатора Фестивалю. Третій рік поспіль наша бібліотека прийматиме в своїх стінах обласний фінал у категорії "автори", а також опікуватиметься, спільно із журі категорії "художники", організацією вернісажу малюнків-ілюстрацій до творів Ліни Костенко.
    

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.