неділя, 27 березня 2016 р.

"ЛІТЕРАТУРНЕ FAN PARTY",

... або Конкурс найкращих читачів Каланчацького району

В Каланчацькій районній  бібліотеці для дітей пройшов  ІІ етап конкурсу дитячого читання  «Найкращий читач України - 2016» , «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини-2016» , де зібралися кращі з кращих, ерудовані, кмітливі, спритні та інтелектуальні учні 6, 7 класів, які перемогли в першому етапі конкурсу, що проходив у бібліотеках району. Всі учасники продемонстрували високий рівень підготовки і ґрунтовні  літературні знання. Вони вкотре довели, що книга – це найкращий спосіб розвитку особистості, вона – найкоротший шлях до істини.
Після привітання завідуючої дитячою бібліотекою Красновид С.О. кожен учасник представив себе, розказавши про свої захоплення. Звичайно, головним захопленням всі визнали літературу і розказали про свої улюблені літературні жанри.    Далі  книгомани  проявили свою креативність і творчий підхід, прорекламувавши улюблену книгу, показавши  слайдові презентації, малюнки до улюблених книг і навіть  були костюмовані герої.  А потім брали участь у вікторинах, тестах на ерудицію. В цьому році ми проводили і конкурс серед бібліотекарів та вчителів, які супроводжували учасників, в номінації  «За творче втілення прочитаного», голосування проводили фішкам, з умовою не голосувати  за свого учасника.

Наше журі (Якубова О.Л.- методист районо, Хребір Н.Л.- бібліотекар ЦБС, Зінченко Ю.С.- соціальний педагог Каланчацької ЗОШ№1, Красновська І.С.- бібліотекар ЦБС) об’єктивно оцінювали конкурс  і за результатами голосування визначили переможців.
Переможцями конкурсу «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини -2016» у Каланчацькому районі стали :
- серед учнів   6-х класів:  Мазник Олексій (Новоолександрівська ЗОШ),  
- серед учнів 7-х класів: Вітасік Єлизавета
(Новоолександрівська ЗОШ).
А за оригінальність представлення,  журі відзначило кращих книгоманів  серед 6 класів – Шкуро Максим (Олександрівська ЗОШ), Зоренко Іван  (Мирненська ЗОШ),  серед 7 класів – Юдіна Олександра (Хорлівська ЗОШ), Папко Альбіна (Горьківська ЗОШ).    
Переможці нагороджені дипломами та грамотами і здобули право взяти участь в III етапі обласного конкурсу, який відбудеться в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Решта учасників нагороджені  подяками  за активну участь в районному конкурсі.
Ми бажаємо переможцям, учасникам конкурсу успіхів у навчанні та нових перемог. Нехай книга стане гарним і добрим супутником на все їхнє життя. 


За матеріалами блогу Каланчацької РДБ:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.