пʼятниця, 19 березня 2021 р.

Розширюємо горизонти співпраці

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки 18-19 березня взяла участь в обласному co-working «Формування навичок безконфліктного спілкування через синтез засобів мистецтва та медіаграмотності», організованому Донецьким обласним ІППО на платформі Google-meet.

Під час дводенного заходу разом із учасниками розглянули такі актуальні теми, як «Безконфліктне спілкування: медіаграмотність у ланці "батьки-діти"», «Формування інформаційної та медійної грамотності в учасників освітнього процесу», «Безконфліктне спілкування, як пріоритетна умова розвитку медіаграмотної особистості», «Синтез мистецтва та медіаграмтності як потужний засіб формування навичок безконфліктного спілкування та критичного сприйняття інформації в умовах освітніх інновацій» та інші.
Завідувачка відділу бібліотечного прогнозування та інновацій бібліотеки імена Дніпрової Чайки, медіатренер Ірина Срібна провела для учасників коворкінгу презентацію–практикум «Онлайн інструменти як ефективний засіб організації сучасного освітнього медіапростору».
В ході практикуму Ірина Сергіївна не лише продемонструвала учасникам можливості онлайн-дошки Padlet, інтерактивних платформ Kahoot! та LearningApps, застосунку MentiMeter, а й детально продемонструвала, як створити обліковий запис на цих платформах, щоб отримати можливість ними користуватись у власній практичній діяльності. А на завершення потренувалися у виконанні окремих вправ на цих платформах.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.