четвер, 18 березня 2021 р.

Мультимедіа-технології та ресурси в шкільній бібліотеці: обласний науково-практичний онлайн-семінар

18 березня відбувся обласний науково-практичний онлайн-семінар «Інноваційні форми роботи бібліотеки: мультимедіа-технології у роботі бібліотекаря», участь у якому взяли близько сотні методистів бібліотечних фондів та бібліотекарів закладів освіти Херсонщини. Провідні фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки виступили в ролі основних спікерів за програмою семінару, розкриваючи у своїх виступах важливі для роботи сучасного шкільного бібліотекаря теми. Модерувала навчання Наталія Шамбір, завідувач навчально-методичної КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти" ХОР - організатора семінару.

Ольга Крижановська, заступниця директора з організації бібліотечного обслуговування, запропонувала учасникам вебінару методичну консультацію "Книга у світі мультимедіа, або Як заохотити підлітків до читання?" Ольга Володимирівна презентувала колегам нові можливості використання мультимедіа в роботі шкільної бібліотеки та модерні технології, які стають доступними в сучасних бібліотеках.

Панорамний огляд власних мультимедійних продуктів бібліотеки імені Дніпрової Чайки, перш за все - доступних для віддаленого користувача веб-, відео- та електронних краєзнавчих ресурсів, підготувала для колег із області Ганна Новицька, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу.


Ірина Срібна, завідувачка відділу бібліотечного прогнозування та інновацій і сертифікований  медіатренер, провела для учасників професійного навчання тренінг для освоєння навичок факт-чекінгу та критичного мислення. Темою практичних вправ та аналітичних матеріалів для тренінгу було обрано актуальну для сьогодення тему "Медіаграмотність в епоху інфодемії".  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.