пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

"Бібліотека рекомендує"

"Бібліотека рекомендує" – таку назву отримала нова рубрика на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Ця рубрика покликана стати платформою, що уможливить віртуальне просування бібліотечних продуктів, доступних у онлайновому режимі, а також промоцію актуальних заходів (звісно ж - онлайн!) та подій, які відбудуться вже після завершення карантинних обмежень.

Перший кейс відеооглядів, розміщених у цій рубриці, адресований керівникам закладів загальної середньої освіти і вчителям, які наразі організують дистанційне навчання учнів, а також вже зараз готуються до наступного інтенсивного періоду відновлення навчального процесу.

Бібліотечні працівники також можуть скористатись цими відео у підготовці до наступної діяльності в режимі офлайн, а також для залучення своїх користувачів вже зараз до участі в онлайнових конкурсах, які розпочалися і тривають вже зараз.

Перейти до розділу http://www.library.kherson.ua/lw/library-recommends/
Про цей проект читайте також на сайті Національної бібліотеки для дітей (розділ "Професійні новини") - http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9182


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.