пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

Естафета успіху шкільних бібліотек Херсона

7 листопада 2019 року бібліотекарі закладів загальної середньої освіти міської ради завітали до Херсонської гімназії №6, щоб узяти участь у "естафеті успіху" з нагоди завершення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня», а також у першій пілотній зустрічі на базі новоствореної Лабораторії перспективного досвіду - на базі гімназійної бібліотеки.
Учасників заходу привітали Ірина Стойчева, головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради, і Світлана Корж, директор Херсонської гімназії №6.

Про концептуальні, організаційні та методичні засади роботи Лабораторії перспективного досвіду з краєзнавчо-дослідницької діяльності шкільної бібліотеки мова йшла у виступі Наталії Попової, заступниці директора з наукової роботи Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки, що на партнерських засадах надаватиме методичну підтримку в роботі Лабораторії, спільно з Методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради.
Наталія Шальнова, завідувачка бібліотеки Херсонської гімназії № 6 і керівник новоствореної Лабораторії, презентувала колегам досвід своєї книгозбірні (тема виступу - "Рідний край: вивчаємо, знаємо, популяризуємо"). Окремим чином вона зупинилась на роботі гуртка «Юний екскурсовод», що користується величезною популярністю у гімназистів і має вже чимало яскравих історій успіху.
Панорама кращих практик проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2019 року продовжила програму заходу. Своїми здобутками та творчими знахідками у проведенні Місячника поділились:
- бібліотекарі ЗЗСО Дніпровського району - Процай Юлія, ЗОШ №35; Барсук Юлія, ЗОШ №36; Любименко Світлана, НВК №48;
- бібліотекарі ЗЗСО Корабельного району - Кривенко Олена, гімназія №1; Симоненко Ірина, ЗОШ №5;
бібліотекарі ЗЗСО Суворовського району Тютюнник Ганна, ЗОШ №41; Пиж Вікторія, НВК №56; Кухаренко Ганна, завідуюча бібліотекою НВК №15.
Бібліотекар-координатор Корабельного району Надія Ревуцька проаналізувала також, на прикладі бібліотек свого району, які з активностей отримали найбільшу популярність за час проведення Всеукраїнських місячників шкільних бібліотек, та які інноваційні, інтерактивні та ігрові форми роботи з'явились в арсеналі шкільних бібліотекарів цьогоріч. 
Екскурсія-знайомство з бібліотекою-базою Лабораторії перспективного досвіду, яку провела її завідувачка Наталія Шальнова, завершувала програму заходу. Наталія Володимирівна презентувала колегам виставкові комплекси, оформлені в бібліотеці, обширну колекцію краєзнавчих видань, а також власний доробок - видані друком екскурсійні маршрути Херсоном і Херсонщиною, як її власні, так і створені спільними зусиллями гуртківців.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.