неділя, 16 червня 2019 р.

Бібліотека імені Дніпрової Чайки на «БібліоКре@тиві-2019»

Протягом трьох червневих днів у Запоріжжі відбувався Х Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій «БібліоКре@тив – 2019». 
Проєкт, започаткований ще у 2010 році Херсонською обласною бібліотекою для дітей, швидко знайшов прихильників в інших регіонах нашої країни і з часом отримав підтримку Української асоціації працівників бібліотек для дітей.


Тож цього року до Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач»,  яка цьогоріч була визначена базою професійного форуму, з’їхались дитячі бібліотекарі із 11-ти областей України, щоб «продати» свої цікаві, нестандартні, інноваційні ідеї, спрямовані на осучаснення бібліотечного обслуговування юних читачів, прозвітувати про реалізацію ідей, «куплених» минулого року на попередньому Ярмарку, поділитись із колегами здобутками своїх закладів у традиційній рубриці «Успіх року».
Родзинкою Ярмарку 2019 року стала участь у ньому Юлії Чернієнко – молодої херсонської письменниці, лауреатки Міжнародної літературної премії «Гранослов» і співробітниці обласної дитячої бібліотеки. Авторка презентувала колегам свою дебютну книгу «Помста», присвячену проблемі булінгу. 
Сумарно командами-учасницями на Х Ярмарку інновацій було представлено 41 ідею. Це креативні інновації, які охоплюють різні аспекти бібліотечної діяльності: популяризацію книги та читання, організацію дозвілля дітей, використання інформаційних ресурсів та різноманітних веб-платформ у бібліотечному обслуговуванні тощо. 
Однією з традицій «БібліоКре@тиву» є визначення кращих інновацій із числа презентованих, що отримують звання «Вибір року». Вже другий рік поспіль до числа трійки лідерів потрапляють ідеї бібліотеки імені Дніпрової Чайки – цього року цю відзнаку здобула ідея «Сім днів читання: кольорові посиденьки», розроблена і вже реалізована під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у секторі абонемента обласної дитячої книгозбірні. 
А весь колектив бібліотеки за успіхи в організації професійного заходу та здобутки на професійній ниві нагороджено Почесною грамотою Української асоціації працівників бібліотек для дітей.
Головний здобуток «БібліоКре@тиву» - поширення нових ідей та заохочення до професійної творчості працівників дитячих і шкільних бібліотек. Тож «придбані» на Ярмарку 2019 року інновації збагатять новими барвами роботу книгозбірень Херсонщини і допоможуть їм стати більш сучасними й успішними.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.