понеділок, 27 травня 2019 р.

І знову - фінали та презентації :)

3 червня завершується другий сезон обласної бібліотечної акції на підтримку дитячого читання "Мрій! Читай! Досягай!" - за традицією, фестивалем волонтерських бригад.
Цього разу фестивальним майданчиком стане добре знайоме нашим творчим та ерудованим читачам і бібліотечним працівникам місце - Херсонська академія неперервної освіти. Отож, зустрінемось там о 9.00!

Наказ від 24.05.2019 №104 про проведення підсумкового заходу акції сезону 2018-2019 рр.

Цього ж дня, об 11.00, у актовій залі Академії будуть оголошені переможці V обласного конкурсу на кращий правовий захід "Правові орієнтири", в якому змагались професіонали - педагоги, шкільні психологи, бібліотекарі та соціальні працівники.

Наказ від 24.05.2019 № 103/515/9/133/5 "Про проведення фінального етапу обласного конкурсу на кращий правовий захід "Правові орієнтири"

***
Програма дня не вичерпується цими двома важливими подіями: адже, паралельно з фестивальними виступами волонтерських бригад, відбуватиметься і своєрідний "фестиваль" бібліотечних інновацій - конкурсний відбір кращих авторських ідей для презентації на Х Міжрегіональному ярмарку "БібліоКре@тив-2019", що проходитиме цьогоріч у Запоріжжі, а також презентація Куточків "ЄС на книжковій полиці", які вже почали отримувати бібліотеки Херсонщини. #EUBOOKSHELF 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.