середа, 15 травня 2019 р.

Навчання для бібліотекарів з ОТГ

У Херсонській області триває процес формування об'єднаних територіальних громад, а отже - змінюються умови функціонування закладів культури, зокрема й бібліотек. У відповідь на нові виклики Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки започаткувала проект організації фахових студій «Три «і»: інтеграція, інновації, інтерактивність», адресований працівникам бібліотек ОТГ області, що обслуговують дітей, у першу чергу - спеціалізованихСтудії передбачають проведення майстер-класів, тренінгів, стажувань та практикумів, у залежності від рівня підготовленості та практичних потреб учасників.
15 травня в обласній дитячі книгозбірні відбувся перший з цих заходів – пілотний семінар-практикум на тему «Організація обслуговування сучасної дитини-читача: інтеграція, інновації, інтерактивність». Його програма включала не тільки ознайомлення з впровадженням новітніх технологій у бібліотечну практику та новаціями у популяризації книги й заохочення до читання сучасних дітей, але також і відповіді на фахові питання, що є важливими для наших колег: робота з бібліотечними фондами, організація простору сучасної бібліотеки, впровадження Універсальної десяткової класифікації.
На завершення семінару його учасників очікувало спілкування з Юлією Чернієнко та автограф-сесія від авторки повісті "Помста".
Із семінару його учасники поїхали додому не з порожніми руками: окрім нових знань і практичних навичок, отримали в подарунок добірки книжок сучасних українських письменників та власні видання бібліотеки імені Дніпрової Чайки - настільні ігри, збірники дитячої творчості, а також електронні ресурси, створені фахівцями обласної бібліотеки - для використання в роботі з юними читачами.


⇛ Програма семінару-практикуму.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.