пʼятниця, 8 грудня 2017 р.

Про впровадження УДК та виховання академічної доброчесності

7 грудня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбувся черговий плановий семінар працівників шкільних бібліотек Херсона.  Ключовими питаннями, винесеними на розгляд та обговорення, стали завдання шкільних бібліотек із впровадження УДК, а також ознайомлення з наявною на сьогодні ресурсною й методичною базою.
Завідувач відділу бібліотечного прогнозування та інновацій Ольга Давида узагальнила рішення, погоджені шкільними бібліотекарями - учасниками навчання за програмою "Школи каталогізатора". Ці рішення націлені на практичне застосування під час ресистематизації фондів за УДК, на впровадження уніфікованих методичних рішень у всіх шкільних бібліотеках міста.
На виконання рекомендацій розширеного засідання Секції працівників шкільних бібліотек УБА «Академічна доброчесність та освітянська бібліотека» (24 листопада 2017 р.) до програми семінару було включено також методичну консультацію "Роль шкільної бібліотеки у формуванні культури чесного навчання для учнів" та практичне заняття - за авторською розробкою Юлії Чернієнко "Академія супергероїв "На захисті авторського права".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.