понеділок, 2 жовтня 2017 р.

«Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця»            Гостьовий пост від Каховської РДБ
  
30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек на Херсонщині діти традиційно збираються на Відкриті уроки  читання.  Професійне свято є прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії, бібліотечно-інформаційних  заходів з донесенням  ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі.  До цієї акції долучилася і  Каховська районна  бібліотека  для  дітей, підтримавши   ідею обласної акції, взявши  в  ній  активну участь. «Відкритий урок читання» — це завжди чудова можливість поспілкуватися сучасним юним читачам з успішними і відомими людьми нашого краю. І таким  гостем  у старшому  відділі  бібліотеки  для   дев’ятикласників   ЗОШ№1 (вчитель  Осадчук  І.О)  на  літературному  бенефісі  письменника  «Читати  не  шкідливо, шкідливо - не  читати» цього  разу    став     наш  земляк  Віктор  Михайлов.  Він   став справжнім відкриттям «Коронації слова — 2017» - престижного  літературного  конкурсу, який  традиційно  проходив  в  Україні сімнадцятий раз.

За роман «Останній бій Урус-шайтана» він  отримав цілих три (!) відзнаки: Першу премію у номінації «Романи» - представлений ним рукопис «Останній бій Урус-шайтана» було визнано найкращим; спеціальну відзнаку від Всеукраїнської асоціації «Альраід» «За знання культури, побуту мусульманського світу і їх правдивий виклад»,   та спеціальну премію від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за найкращий гостросюжетний роман.

 

Спеціально для наших  читачів письменник розповів про себе, свою творчість, переживання, а також поділився своїми планами на майбутнє.
А  в  молодшому  відділі  бібліотеки  для другокласників  СЗОШ№2 (вчитель Троян Н.М.)  пройшов  бібліотечний  урок «Бібліотека – мудрість  книг  і  щедрість  серця». 
Бібліотекар  розповіла малюкам  про  Свято бібліотек, яке  передовсім -  свято книги і читання. А  книга, як  розповідає  легенда, яку  прослухали  діти -  мудре насіння знань, яке  дає міцні паростки. Ті знання передавались із покоління в покоління, збагачувались новими. А  ще  вони  дізналися  про  першу  бібліотеку  у Київській Русі, історію  нашої  Каховської бібліотеки  для  дітей.
Всяке свято - це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань.
Наші читачі приготували    для  бібліотеки  і  бібліотекарів  віршики – поздоровлення    про книгу  і  бібліотеку. А  ще  кожна  дитина на своїй пелюсточці написала  слова побажання та привітання зі святом. Приклеїла пелюстки до квітки. Ось так  і  вийшла чарівна  квітка побажань, яку  вони  всі   подарували  бібліотеці  і  бібліотекарям.
Книга – це вікно у світ знань. А людина, яка любить і вміє читати – щаслива людина. Сьогодні ми не можемо уявити своє життя без книги та бібліотеки.
Тож частіше заходьте до бібліотеки, читайте,  набирайтесь книжкової мудрості.

Зубкова О.А., методист  по  роботі  з  дітьми 

Більше подробиць - у власному блозі бібілотеки : http://kidsbiblioteka.blogspot.com/2017/09/blog-post.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.