неділя, 20 березня 2016 р.

У "Велику книгу читацьких рекордів Херсонщини" нову сторінку вписали читачі шкільних бібліотек Херсона

У Херсонській області триває ІІ етап конкурсу «Найкращий читач України 2016».
Три дні поспіль, 15-17 березня, тривали змагання найкращих читачів шкільних бібліотек міста Херсона, - переможці в обох вікових категоріях були визначені у кожному адміністративному районі міста: Дніпровському, Корабельному і Суворовському.
Ними стали:
           серед шестикласників:
Бойко Олександра, учениця 6-В класу СЗОШ ст. №30;
 
Олександр Бубнов, учень 6 класу ЗНЗ №55;

Булда Богдан, учень 6 класу, ЗНЗ №21;

-          у семикласників:
Зангієва Владислава, учениця 7-А класу СЗОШ №30

Вікторія Шепетовська, учениця 7-А класу ЗНЗ № 46

Коркмаз Ділара, учениця 7-Б класу, ЗНЗ №38.
За умовами ІІ етапу, кожен учасник готував презентацію книги, що найбільш сподобалась із прочитаного останнім часом – і то мав бути прозовий твір сучасного українського автора, опублікований не пізніше 2000-го року. Форму презентації учасники обирали за свої смаком та здібностями, тож у когось це була міні-вистава, у когось – змістовна та яскрава презентація PowerPoint, а у декого – навіть власноруч створений буктрейлер до обраної книги.
І стати переможцями наши чемпіонам допомогли книги Емми Андієвської «Говорюща риба», Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили», Оксани Думанської «Школярка з передмістя», Марини Павленко «Русалонька із 7-В» та Володимира Рутківського «Джури козака Швайки».
Можливо, хтось із читачів шкільних бібліотек Херсона переможе і в обласному турі й поїде у травні до Львова, на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»? – Про це дізнаємось вже 21 квітня, після проведення змагань серед найкращих читачів з усієї Херсонщини.
Змагання чемпіонів читання відбувались у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки, тож учасники конкурсу не лише поборолися за звання найначитаніших, а й показали свою ерудицію в інтелектуальних розвагах, які підготували для них бібліотекарі.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.