Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотеки для дітей в контексті культурно-історичного розвитку України»


У Всесвітній день дитини – 20 листопада 2015 року – Національна бібліотека України для дітей за сприяння Міністерства культури України та у партнерстві з Київським національним університетом культури і мистецтв, Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей для дітей провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Бібліотеки для дітей в контексті культурно-історичного розвитку України».


Конференцію відкрила А. І. Гордієнко – генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України. Учасників привітали народний депутат України, засновник Фонду «Рідна країна», доктор політичних наук – Томенко М. В., голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова наглядової ради Національної бібліотеки України для дітей, Герой України, доктор філософії в галузі політології – Червонописький С. В., генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України – Зніщенко М. П., засновник та багаторічний директор НБУ для дітей, Герой України – Кобзаренко А. С.
На конференції відбулася презентація колективної монографії Національної бібліотеки України для дітей «Історія розвитку бібліотек України для дітей (кінець XIX-XX ст.)»,

були ухвалені Рекомендації.

      
Детально про Конференцію читайте на сайті НБУ для дітей.

Коментарі

 1. Вже янек Україну умикав. Не могли придумати чогось оригінальнішого?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. За оригінальністю не ганялися. Як схотіли, так і назвали свій блог.
   Не наша проблема, що "проффесор" слово "увімкни" вимовити не може :) - а тим більше увімкнути Україну. То що, тепер гарне слово зі словників викреслимо і більше ніколи вживати не будемо?

   Видалити
  2. Блогу вже чотири роки, а Ви, Daria, раптом його назву помітили. :) Може, порадите, як інакше назвати?

   Видалити

Дописати коментар