середа, 16 вересня 2015 р.

Веб-нарада для керівників методичних об'єднань

Сьогодні на базі бібліотеки ім. Дніпрової Чайки відбулася чергова інструктивно-методична веб-нарада для заступників директорів з навчально виховного процесу, організована методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Під час наради були розглянуті нові підходи в роботі методичного кабінету щодо методичного супроводу освітнього процесу, з якими учасників наради ознайомила завідувач МК Вікторія Миколаївна Ільїна. Особливості викладання навчальних предметів у 2015-2016 н.р. прозвучали у виступах вчителів-методистів.
У виступі Волкової Тетяни Георгіївни окреслені завдання та шляхи реалізації ІІІ етапу обласної науково- методичної проблеми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в умовах сучасного освітнього простору».

Анна Іванівна Бардашевська, директор бібліотеки ім. Дніпрової Чайки, свій виступ присвятила завданням шкільних бібліотек у навчальному році, і насамперед - у найближчій перспективі. Мова йшла про районні у м. Херсоні фінали обласного турніру "Ігри патріотів Херсонщини", обласний Відкритий урок читання до Всеукраїнського дня бібліотек, участь ШБ Херсона у Міжнародній науково-практичній конференції та Всеукраїнських педагогічних читаннях "Сухомлинський у діалозі з сучасністю..." і, звичайно, про Всеукраїнський у рамках міжнародного місячник шкільних бібліотек (жовтень). Запис виступу: https://youtu.be/VOEy-fIkR2s?t=1h50m
Повний відеозапис веб-наради розміщено також у блозі методкабінету:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.