вівторок, 25 серпня 2015 р.

Серпневий вебінар для працівників шкільних бібліотек

Сьогодні на базі КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти" Херсонської обласної ради відбувалась обласна конференція з підготовки до нового навчального року - у онлайновому режимі.
Секцію шкільних бібліотекарів проводили Неннова Олена Василівна, завідувач науково-методичної лабораторії перспективного педагогічного досвіду Академії неперервної освіти, та Бардашевська Анна Іванівна, директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Олена Василівна у своєму виступі акцентувала увагу на необхідності підвищення професійної активності працівників шкільних бібліотек та їхнього фахового самоудосконалення. Адже "в сучасній бібліотеці має працювати сучасний бібліотекар". Можливості для грунтовного підвищення кваліфікації шкільні бібліотекарі Херсонщини отримують завдяки функціонуванню системи курсової підготовки, що забезпечує Академія неперервної освіти. Основними предметами розгляду у виступі О.В.Неннової стали якраз організація курсової перепідготовки шкільних бібліотекарів області на 2015-2016 рр., а також "Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді" (додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06. 2015 р. № 641) - як документ, що визначає основні напрямки виховної діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів.
Тези виступу Бардашевської А.І. - "Перспективи та основні завдання діяльності шкільної бібліотеки області у 2015-2016 н.р." - подаємо нижче у повному обсязі. Анна Іванівна звернула увагу учасників вебінару також на активності, пов'язані з підготовкою до проведення 24-25 вересня 2015 року VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції і ХХІІ Всеукраїнських педагогічних читань «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: виховуємо культуру потреб особистості», та запросила колег до активної участі у підготовці збірника статей бібліотечної секції цих авторитетних, резонансних заходів.

З новим навчальним роком, шановні колеги! 
Професійних здобутків і особистих досягнень!

До вашої уваги - основні матеріали вебінару:

Перспективи та основні завдання діяльності шкільної бібліотеки області у 2015-2016 н.р. Тези виступу.
Бардашевська А.І., директор КЗ "Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки" Херсонської обласної ради
  
***
План-графік участі шкільних бібліотек Херсонської області у фахових та виховних заходах всеукраїнського та обласного рівнів у 2015-2016 н.р.:
https://drive.google.com/file/d/0B3ZCSo2GwiaMSEVGVGlpWElkOUU/view?usp=sharing  
(файл у форматі *doc : https://drive.google.com/file/d/0B3ZCSo2GwiaMTTNnWnRUTzBvTVE/view?usp=sharing)
  
***
Добірка законодавчих та нормативних документів, методичних матеріалів:
https://drive.google.com/file/d/0B3ZCSo2GwiaMcXVNYUdSd2YyY2s/view?usp=sharing

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.