пʼятниця, 13 березня 2015 р.

Найкращі читачі Нововоронцовського району: до обласного фіналу готові!

Книги порівнюють із ріками, які напувають планету мудрістю. Але, щоб зрозуміти твори улюблених письменників, потрібно постійно працювати і не шкодувати на це ні часу, ні сил. Уміння вдумливо читати кожну книгу збагачує життя, робить його цікавим.
13 березня в приміщенні Нововоронцовської центральної районної бібліотеки був проведений ІІ відбірковий етап обласного міжвідомчого конкурсу на звання найкращого читача 2015 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини». Він пройшов у формі творчого змагання дітей-читачів району відповідних вікових категорій, згідно зі спільним наказом управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації та управління культури Херсонської обласної державної адміністрації .
   
У зв'язку зі складним фінансовим станом у країні учасників змагання було помітно менше, ніж у минулі роки, але усі діти сумлінно підготувалися. Рекламу улюблених книг доповнювали комп'ютерні презентації та ілюстрації до прочитаних творів. Добре впоралися конкурсанти і з нелегкими тестовими завданнями. Усі учасники районного фіналу, без виключення, заслуговують на звання найкращих, тож їхні імена будуть занесені до «Великої книги читацьких рекордів Херсонщини».
Але компетентне журі визначило переможців. 
Ними стали: 
Калька Наталя, учениця шостого класу Нововоронцовської ЗОШ №1; 
Вискуб Влада, семикласниця Нововоронцовської ЗОШ №2;
Нагорна Анастасія, учениця восьмого класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячого садка.
Попереду - випробування під час обласного туру конкурсу та ми впевнені, що наші читачі – найкращі!

За матеріалами блогу Дитячого відділу Нововоронцовської ЦРБ: http://biblioditky.blogspot.com/2015/03/blog-post.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.