субота, 20 вересня 2014 р.

Міжнародна конференція бібліотек освітянської галузі

17-19 вересня у Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція „Інформаційна діяльність галузевих бібліотечних комплексів в умовах розвитку суспільства знань", організована Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О.Сухомлинського  і приурочена до 15-річчя від дня заснування бібліотеки.

  
Програма конференції опублікована на сайті ДНПБУ, і там же можна ознайомитись з її матеріалами.
Херсонська область була представлена на конференції фахівцями обласних методичних центрів - Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки та Херсонської академії неперервної освіти, а також шкільними бібліотекарями із м.Херсон, що отримали спеціальні запрошення на конференцію як переможці Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека" 2013-2014 н. р. - Тетяною Єжовою та Ганною Кухаренко.
   

Переможці отримали грамоти й подяки Міністерства освіти і науки та Міністерства культури, книжкові подарунки для своїх книгозбірень, а також вітання від почесних гостей конференції - Ольги Василівни Сухомлинської, Марії Григорівни Височанської, Ірини Олександрівни Шевченко. 
  
   

Під час конференції обговорені важливі питання діяльності бібліотек освітянської галузі, визначені пріоритети та основні виклики, а за підсумками обговорення прийняті Рекомендації, що мають стати своєрідною програмою дій - і для самих бібліотек, і для методичних центрів.
Було презентовано, зокрема, і спільний доробок дитячих та шкільних бібліотек у корпоративному проекті "Основи медіаосвіти: бібліотечна складова", - у виступі на конференції Наталії Попової, заступника директора з наукової роботи Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.