середа, 11 червня 2014 р.

"Бібліоміст" запрошує на Ярмарок


http://bibliomist.org/ua/konkursy/konkurs-spivpratsi-z-mistsevimi-gromadami/869-suchasna-biblioteka-mist-vash


ПРОГРАМА ЯРМАРКУ

Цитуємо запрошення:

"Шановні бібліотекарі!

Ось ми і дочекалися заключної події програми «Бібліоміст» - четвертого ярмарку бібліотечних інновацій. Тема цьогорічного ярмарку - «Сучасна бібліотека: міст ваш!». «Купити» на ньому можна буде низку ресурсів та ідей, створених за час роботи програми, які допоможуть бібліотекам України розвиватися і впроваджувати нові послуги для громад. Програму заходу буде розміщено на нашому сайті напередодні події.

Ярмарок відбудеться 24 липня 2014 р. у Києві в НСК «Олімпійський» (вул. Червоноармійська, 55). 
Директори бібліотечних систем, які беруть участь у програмі «Бібліоміст», запрошені на ярмарок поза конкурсом. Разом з тим, пропонуємо можливість взяти участь у заході усім бібліотекарям, які мають бажання обмінятися досвідом з колегами, дізнатися про нові тренди у бібліотечній справі, розказати про власні здобутки і плани. Якщо ви – саме такий бібліотекар – запрошуємо подати заявку – мотиваційний лист, заповнивши електронну форму за нижчевказаним лінком. Відібраним для участі бібліотекарям буде відшкодовано витрати на проїзд до Києва і забезпечено харчування."

На продовження традиції, на ярмарку буде проведено конкурс «Супербібліотекар-2014». Анкета-заявка: http://tiny.cc/z370gx.

УВАГА!
Останній термін подачі заявок – 15 червня 2014 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.