четвер, 29 травня 2014 р.

Конкурс "Шкільна бібліотека" 2013-2014: підсумки підведені, інтрига триває...

Як повідомляє веб-сайт Міністерства культури України20-21 травня в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти відбулося засідання журі 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» 2013/2014 навчального року. 
Конкурс проводився Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством культури України та Державною науково-педагогічною бібліотекою ім. В. Сухомлинського.

На конкурс надійшло 70 робіт з 23 областей України та міста Києва. Серед конкурсантів 46 шкільних бібліотекарів, 6 директорів загальноосвітніх навчальних закладів та 14 працівників методичних служб змагалися у номінаціях: «Сучасній школі – сучасна бібліотека», «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу», «Бібліотечний веб-ресурс», «Методист – порадник».
У числі конкурсних робіт шкільних бібліотекарі були й роботи від Херсонщини - переможців та "лауреатів" обласного етапу.


Компетентне журі, до складу якого ввійшли працівники Міністерства культури України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського, фахівці обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники громадської організації «Форум видавців», Української бібліотечної асоціації та видавництва журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр», визначило переможців і лауреатів конкурсу.

Залишилось лиш дочекатися офіційного оголошення підсумків професійного конкурсу...

Фото - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=680763478656516&set=pcb.680765225323008
Інформація про роботу журі ІІІ етапу конкурсу:
http://iitzo.gov.ua/vidbulosya-zasidannya-zhuri-3-ho-etapu-vseukrajinskoho-konkursu-shkilna-biblioteka-u-20132014-navchalnomu-rotsi/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.