пʼятниця, 13 грудня 2013 р.

Фотосесія з Кейптауна: вибране


12 грудня в бібліотеці поінформували про професійну поїздку до Кейптауна, Південно-Африканська Республіка, учасники херсонської делегації, що представляли Україну на конференції глобальної ініціативи Beyond Access (7-10 грудня).
  
Окрім професійних і особистих вражень із протилежного кінця світу, з південної півкулі, Андрій Яценко, Олена Синюк та Кирило Стремоусов, привезли фото та відео, якими ілюстрували свої розповіді про роботу на фаховому форумі, зустрічі й обмін ідеями з колегами та урядовцями з африканських країн, візити до бібліотек, про природні й цивілізаційні особливості Південної Африки. 
Спільний підсумковий висновок: бібліотеки посідають важливу роль у своїх громадах, виконують завдання інформаційних, освітніх, дозвіллєвих, культурно-просвітницьких центрів, надають доступ до Інтернету і сприяють поширенню знань та ідей, - але все це - за умови активності й самовідданої праці бібліотечних працівників.
Сучасні творчі бібліотекарі - вони й у Африці Бібліотекарі :) - вигадують, креативно витискають максимум ефективності з мінімуму ресурсів, із ними цікаво дітворі й комфортно дорослим...
Олена Синюк, яка представляє партнера бібліотеки у проекті "Бізнес-школа "Мільйон - це просто!" кредитну спілку "Народна довіра" поділилась своїми фото, привезеними з конференції. 
  
Отож, фотосесія з Кейптауна - вже без коментарів:
- КОНФЕРЕНЦІЯ
  
  

   - БІБЛІОТЕКИ:


     
   
- КРАЇНА:

На мисі Доброї Надії

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.