Книжечки від "Грані-Т" - у дарунок херсонським бібліотекам

Сьогодні, 3 грудня 2013, до Херсона з Києва прибув незвичайний вантаж – до обласної бібліотеки для дітей доставлено щедрий подарунок від видавництва «Грані-Т» - 48,5 тис. новеньких дитячих книжечок для поповнення фондів бібліотек області, для юних читачів Херсонщини! 
 
Самі видавці про свої книги і свою працю кажуть так: «Наші книги неодмінно містять елементи, які виконують завдання розвитку дитини, пояснення реалій сучасності, й сприяють виробленню в маленького читача власного, індивідуального погляду на ці реалії. Наші дитячі книги «ростуть» разом із дітьми… Ми робимо більше ніж книги! Ми творимо те, що зріднює людей!» (http://www.grani-t.com.ua/about)

95 назв творів улюблених дітворою сучасних авторів українською й російською мовами, видання, що побачили світ у найпопулярніших серіях видавництва – «Сучасна дитяча проза», «Життя видатних дітей», «Українська майстерня фантастики», «Класні комікси» (українська класична література у привабливому для дітей форматі – для першого знайомства), «Суперники», «Мультстудія»… І то все у кількості примірників (по 500 щонайменше!), якої буде достатньо, щоб кожна назва потрапила до усіх дитячих бібліотек області та публічних книгозбірень, що обслуговують дітей – насамперед сільських. Звичайно, в розподілі книжок серед бібліотек будуть певні пріоритети: перевагу матимуть ті книгозбірні, які найліпшим чином організували роботу юних бібліотечних волонтерів і найбільш активно працюють у обласній акції на підтримку дитячого читання «П’ять сходинок до успіху: увімкни бібліотеку!»

    

Бібліотекарі та юні читачі Херсонщини щиро вдячні за чудовий подарунок київському видавництву «Грані-Т», а також усім доброчинцям, що посприяли в його доставці за призначенням. Адже щоб привезти цей подарунок до нашого міста (майже 10 тонн вантажу!), знадобилася вантажівка-«фура» - і тут на допомогу прийшов наш земляк Володимир Анатолійович Демьохін, що нині мешкають у столиці. Розвантаження було б вельми складним без спеціальної техніки, - на виручку прийшов Херсонський морський торговельний порт і його директор Ткаченко Ігор Валентинович, надавши автонавантажувач.
  

А вже у класичному «ланцюжку», по якому книжки доправляли до місця тимчасового зберігання в книгосховищі обласної дитячої книгозбірні бібліотекарям допомагали читачі. Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи!
   
  


Бібліотечний Миколай цьогоріч вже точно принесе подарунки юним читачам Херсонської області…

Коментарі

 1. Ой, який гарний подарунок вам прислав Миколайчик! Можливо і Каланчаку щоб перепаде?!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А як же, неодмінно перепаде :) - усім бібліотекам у районах області, що обслуговують дітей і, звичайно, насамперед дитячим. Зараз якраз розподіляємо цей подаруночок, і десь там якраз на Миколая вже можна буде дізнатися, скільки саме маєте отримати :) - для кожного району точно будуть усі 95 назв, а вже по скільки примірників - то ще підрахувати треба.

   Видалити
 2. Вітаємо Вас і ваших читачів з величезним поповненням. А статтю в журналі "Країна" № 196 від 07.11.2013 про дане видавництво читали?

  ВідповістиВидалити
 3. Ми маємо зовсім інший досвід спілкування й співпраці з цим видавництвом - цілком позитивний (що, до речі, засвідчує й остання подія). А ще - десятки зустрічей наших читачів із відомими українськими письменниками - реальних! не тільки у Скайпі, - які без допомоги видавництва "Грані-Т" були б неможливими.

  ВідповістиВидалити
 4. Раді за вас! А яким чином ви добились такого дарунку? У нас в Одеській області взагалі не було дитячих надходжень. Тому я в пошуку...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я вже писала у попередньому коментарі про нашу активну співпрацю з "Грані-Т", і, до речі, усі обласні фінали конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" організовувала саме наша бібліотека - як святкові шоу на "великій" сцені; а ще ж - співпраця у проектах "Зустрічі без прощань", "Відкритий урок читання" і т. д., у яких і самі "гранівці" участь брали, і запрошення й приїзди до Херсона українських письмеників забезпечували. Отож, тривала й плідна співпраця принесла нам такий подарунок - ініціатива виходила від самого видавництва. Бібліотека ж, звичайно, з ентузіазмом і вдячністю цей подарунок - і для себе, і для бібліотек області, що працюють з дітьми, - прийняла.
   Резюме: бібліотекарі своєю невтомною працею "заробили" цей подарунок для своїх читачів :)

   Видалити

Дописати коментар