четвер, 21 лютого 2013 р.

CD і читай! Буктрейлери

Таку назву має ІІІ етап конкурсу "Велика читацька пригода" - етап, до участі в якому запрошені старшокласники. І завдання перед конкурсантами було поставлене серйозне: підготувати відеорекламу своєї улюбленої книги у форматі буктрейлера. 
Та це ще не все: протягом трьох вечорів, 19-21 лютого, конкурсанти мають не лише продемонструвати свою відеороботу журі, своїм колегам по конкурсу, а й виступити із захистом (майже у форматі "печа-куча" - задана кількість слайдів і точно визначений проміжок часу їх демонстрації і, відповідно, виступу учасника).
Окрім того, конкурсанти мають нагоду здійснити прогулянку бібліотекою - із зупинками у тих місцях, де є можливість вийти в Інтернет і побачити власне відео та ролики інших конкурсантів вже у соціальних мережах. Ну і, звичайно, прокоментувати їх чи висловити свою підтримку через like.
Організаторами конкурсу на шкільному рівні виступили бібліотекарі ЗНЗ міста, - вони й супроводжують конкурсантів на відкриті конкурсні перегляди, що проходять у обласній бібліотеці для дітей, і складають групу підтримки - разом з читачами та бібліотекарями ХОБД.
Подробиці про першу та другу інтелектуальні вечірки розміщені у блозі новин бібліотеки.
Сьогодні з 15:00 відбуватиметься третя, заключна вечірка, у якій братимуть участь старшокласники Суворовського району м. Херсон.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.